MAY METAL SHRİNK AMBALAJ MAKİNALARI

Shrink Ambalaj Paketleme Makineleri Teknik Servis İmalat ve Satış

Stoğumuzda Teslime Hazır Ambalaj Makinelerimiz Mevcuttur

Hakkımızda

May Metal Group 1979 yılında metal, çelik konstrüksiyon, ferforje, çatı kostrüksiyon, otomatik kapı/kepenk gibi inşaat ve dekorasyon alanında kullanılan malzemelerini üretmek amacıyla kuruldu. Bu alanda 25 yıldan fazla bir geçmişi olan firmamız, faaliyetleri arasına shrink ambalaj makinaları imalatını da ekleyerek, hizmet alanını genişletmiştir. Hedefimiz hem çelik konstrüksiyon hemde ambalaj makinaları imalatında Türkiye'nin lider firmaları arasına girmek.
Bu hedefe, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla ulaşmayı kendine vazgeçilmez bir prensip olarak belirleyen May Metal Group, satış sonrası teknik destek ve yedek parça desteği ile de, müşterinin her an yanında olmayı başarmıştır. Müşterileriyle uzun soluklu işbirlikleri geliştiren Grubumuz, özellikle endüstriyel teknolojileri yakından takip ederek, müşteri ihtiyaçlarına en uygun uygulamaları hızlı bir şekilde hayata geçirmektedir. Firmamız, son dönemde shrink ambalaj makinalarında geliştirdiği yeni uygulama teknikleriyle müşterilerimize hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
May Group Faaliyet Alanları:
A- İnşaat ve Dekorasyon: Faaliyetlerimiz arasında inşaat ve dekorasyon amaçlı çözümler, önemli bir yer tutmaktadır. Kuruluşundan beri bu alanda birçko başarıya imza atan ve bu alan ülkemizin tanınmış birçok büyük firmasıyla çalışan May Metal, bugün Polat Holding'in çelik ve alüminyum konstrüksiyon ve dekorasyon işlerinde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.
A- Shrink Makinaları İmalatı: Grubumuz, son dönemde yaptığı yeni ortaklıkla, faaliyetleri arasına ambalaj makinaları imalatını da katmıştır. Shrink ambalaj makinaları üretiminde 19 yıllık tecrübesi olan uzman ve yetişmiş ekiple paketlemede kullanılan shrink ambalaj makinaları üretimine bu yıl içinde başlayan May Metal Group, bu alanda da iddialı olduğunu, ürettiği makinalarla bir kez daha kanıtladı. Ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışından yoğun talep bulmaktadır.
Nerede kullanılır: Gıda, İçecek, Boya, Kimya, Plastik,  Otomotiv, Kırtasiye ve Matbaa Ürünleri ve Kolilenmiş, Balyalanmış Ürünleri,  ekonomik sağlam, uzun ömürlü ambalajlanmasını sağlar.

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda
Sitemizdeki Tüm Görsellerin Telif Hakkı May Metal Makina Çelik Konstrüksiyon İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye Aittir.
İzinsiz Kullanımı ve Kopyalanması Halinde Yasal Yollara Başvurulacaktır.
( Tasarım ve Yazılım: bilnet.com.tr )
Web design prices